NaujausiaVersija: 0.50a | Community: 0.70a
 Deutsch English Franēais Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified 




Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads

Klaidinimo Protokolas (Protocol Obfuscation) HelpNAV

Įžanga

Klaidinimo Protokolas yra tokia savybė, kuri leidžia eMule‘i „paslėpti“ savo protokolą, kol vyksta susijungimas su kitais klientais ar serveriais. Be tokio maskavimo, kiekvienas eMule susijungimas turi tam tikrą struktūrą, kuri gali būti lengvai atpažinta bet kokio stebėtojo ir identifikuota kaip eMule paketas. Jei ši savybė yra įjungta, visas eMule ryšys iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip atsitiktiniai duomenys ir automatinis protokolo atpažinimas tampa ne toks lengvas. Tai padeda tokiose situacijose, kai eMule protokolas yra neteisingai diskriminuojamas ar net visiškai blokuojamas tinkle, atpažįstant eMule‘s paketus.
Tačiau reikia pabrėžti tai, kam Klaidinimas nėra skirtas: jis nepadidins jūsų anonimiškumo, jis nepadarys jūsų „nematomu“ ir jis taip pat efektyviai jūsų neapsaugos nuo galimo sekimo. Jei jūsų tinklo administratorius turi legalią priežastį blokuoti eMule (pavyzdžiui apribotame jūsų biuro ar kompanijos tinkle), to nepaisant galite sulaukti nemalonių pasekmių.
Dabar Klaidinimas yra prieinamas ED2k TCP ir UDP, Server TCP ir UDP ir Kad TCP susijungimams. Kad UDP paketai šiuo metu dar nėra maskuojami.



Nustaymai

Pagal nutylėjimą, eMule klientas (>= 0.47b) palaiko klaidinimo susijungimus su kitais klientais, bet aktyviai jų neužklausinėja. Jei jūsų Interneto tiekėjas nediskriminuoja ir neblokuoja ED2K protokolo, jums nebūtina kažką keisti ir jūs vis dar galite padėti kitiems vartotojams, kuriems būtina naudoti klaidinimą. Kitu atveju jūs turite įjungti šią funkciją, kurią galite rasti Saugumas (Security Options) skiltyje:

Obfuscation Settings

Enable Protocol Obfuscation(Protokolo Klaidinimas):

Jei manote, kad eMule yra ribojama ar blokuojama jūsų tinkle, turėtumėte įjungti šią funkciją. Kai tik įmanoma, eMule naudos klaidinamus susijungimus ir prašys taip pat daryti ir kitų klientų, kada šie jungsis prie jūsų kliento. Jungiantis prie serverio, eMule pirma bandys sukurti klaidinamą susijungimą ir tik jei tai nepavyks, bandys jungtis normaliu režimu. Iš esmės nėra kliūčių nenaudoti šios funkcijos, išskyrus truputi padidėjusį procesoriaus apkrovimą ir vos keletu baitų padidėjusį tarnybinės informacijos duomenų srautą. Taigi jūs iš tiesų negalite padaryti nieko bloga, įjungiant šį nustatymą.

Allow obfuscated connections only(Leisti tik klaidinančius susijungimus):

Jei įjungsite šį parametrą, eMule sukurs ir priims tik klaidinančius susijungimus. Klientai, kurie nepalaiko klaidinimo, bus ignoruojami, įeinantys nekoduoti susijungimai bus atmetami ir automatinis susijungimas su serveriu bus galimas tik tuo atveju, jei serveris palaiko klaidinimo protokolą. Jūs turėtumėte pasirinkti šį nustatymą tik tuo atveju, jei ED2K protokolas yra visiškai blokuojamas jūsų tinkle, kitu atveju jūs prarasite šaltinius ir tuo pačiu sumažinsite eMule efektyvumą. Bet jei jūs tikrai žinote, kad eMule yra blokuojama, tada šios funkcijos įjungimas yra rekomenduojamas todėl, kad jis taupys susijungimų bandymus, kurie garantuotai nepavyktų ir tuo pačiu švaistys laiką, duomenų srautą ir resursus.

Disable support for obfuscated connections(Išjungti klaidinimo palaikymą susijungimams):

Jei dėl kažkokios priežasties jūs norite visiškai išjungti klaidinimo funkciją, jūs galite pasirinkti šį punktą. Bet daugumai vartotojų tikrai nebūtina to datyti.



Grafinė sąsaja

Protokolo Klaidinimas yra praktiškai nepastebimas, todėl jūs jo dažniausiai nematysite. Tačiau yra keletas indikatorių, pagal kuriuos galėsite pamatyti kas vyksta eMule‘je:

Client Details

Jei kitas klientas palaiko klaidinimą, tai galite pamatyti atidarę Kliento Ypatybes ir patikrinti „Klaidinimas“ eilutę. „Supported“(„Palaikomas“) reiškia tai, kad klientas palaiko klaidinimą, bet jis nebus naudojamas (pavyzdžiui todėl, kad jūs abu pasirinkote nenaudoti klaidinimo nustatymuose), tuo tarpu „Enabled“(Ijungtas) reiškia, kad kitas klientas palaiko šį protokolą ir funkcija bus naudojama jungiantis prie kito kliento ar prie jūsų.



Symbol

Kartais jūs pamatysite rakto simbolį šalia kliento simbolio kaip parodyta aukščiau.Tai reiškia kad šis susijungimas vyksta naudojant Protokolo Paslėpimo funkciją. Jei rakto nėra, tai dar nereiškia, kad klientas nepalaiko klaidinimo funkcijos, jis gali paprasčiausiai nebūti prisijungęs prie jūsų.



MyInfo

Kai esate susijungęs su serveriu, MyInfo(Mano Informacija) skiltyje bus nurodyta, naudojate klaidinimo protokolą ar ne.


Last Update: 28.10.2006 19:32
Savybės
 
  Klaidinimo Protokolas (Protocol Obfuscation)
  QR - Eilės vieta
Ikonų reiksmės
Progreso juostos spalvu reiksmes


Privacy Policy